

BA15D CERAMIC LED 4W 3.000K 230V AC 350Lm 2835SMD Ra80
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: BA15D28354WW
1,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,41€
BA15D CERAMIC LED 4W 3.000K 230V AC 350Lm 2835SMD Ra80
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Mini |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 4 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | BA15D |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 350 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |