

2020 LED BONA-D NON DIM E27 8,5W 3000K 810LM
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 720911013
3,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,96€
2020 LED BONA-D NON DIM E27 8,5W 3000K 810LM
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 8,5 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 810 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |