

LED CANDLE E14 42V AC 5W 4.000K 230° 450Lm Ra80
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: C375NW42AC
2,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,38€
LED CANDLE E14 42V AC 5W 4.000K 230° 450Lm Ra80
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Κεράκι |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Τάση (Volt) | 42V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 450 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |