

LED GU10 5W 230V RGB+CCT WIFI 100° 380Lm Ra80
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: GU105WIFI
6,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,60€
LED GU10 5W 230V RGB+CCT WIFI 100° 380Lm Ra80
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 100° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ειδική Λειτουργία | WiFi |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 380 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | RGB |
| DIMMABLE | Όχι |