

# NAV-E 400W ΝΑΤΡΙΟΥ ΑΧΛΑΔΙ GENERAL
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 93296
13,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 13,90€
# NAV-E 400W ΝΑΤΡΙΟΥ ΑΧΛΑΔΙ GENERAL
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου Υψηλής Πιέσεως- Αχλάδι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Ισχύς | 400 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
# NAV-E 400W ΝΑΤΡΙΟΥ ΑΧΛΑΔΙ GENERAL