

B22 A60 8W 4000K 230V AC 903LM LED COG
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: VINTA8NW22
1,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,94€
B22 A60 8W 4000K 230V AC 903LM LED COG
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 8 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 903 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
B22 A60 8W 4000K 230V AC 903LM LED COG