

HQL-ΛΑΜΠΤ-ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥ-220V 50W E27
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: HPLN50WE27
2,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,64€
HQL-ΛΑΜΠΤ-ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥ-220V 50W E27
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI- Αχλάδι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 50 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
HQL-ΛΑΜΠΤ-ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥ-220V 50W E27