

ΙΩΔΙΝΗΣ 254mm 1500W 220V R7s
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 2262541500
2,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,20€
ΙΩΔΙΝΗΣ 254mm 1500W 220V R7s
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Ισχύς | 1500 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | R7s |
| Τάση (Volt) | 220V AC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 33000 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
ΙΩΔΙΝΗΣ 254mm 1500W 220V R7s