

- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: SL200CV24DTR
37,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 37,63€
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 200 W |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Τάση Εξόδου | 230V AC |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| DIMMABLE | Ναι |